دانلود فایل(تحقیق بررسي مصرف گلبول قرمز در جنوب شرق انگلستان و لندن)

بررسي مصرف گلبول قرمز,مصرف گلبول قرمز,میزان مصرف گلبول قرمز,تحقیق بررسي مصرف گلبول قرمز,تحقیق مصرف گلبول قرمز,تحقیق میزان مصرف گلبول قرمز,مقاله بررسي مصرف گلبول قرمز,مقاله مصرف گلبول قرمز,مقاله میزان مصرف گلبول قرمزتحقیق بررسي مصرف گلبول قرمز در جنوب شرق انگلستان و لندن|34024080|biw42042001|
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان تحقیق بررسي مصرف گلبول قرمز در جنوب شرق انگلستان و لندن آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود تحقیق با موضوع بررسي مصرف گلبول قرمز در جنوب شرق انگلستان و لندن،در قالب word و در 21 صفحه، قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق:اطلاعات كمي در خصوص كاربرد تخصصي گلبول قرمز در انگلستان منتشر شده است. هدف از اين بررسي تشخيص اكثر افرادي است كه بطور تخصصي به خون نياز دارند تا هدفي باشند در جهت تحقق رو انتقال خون و با اين نگرش كه مصرف نامناسب خون را به حداقل رسانده و طرح تهه خون مورد نياز در آينده را حمايت كرده و ادامه دهد.
اسناد و روش كار: كليه اطلاعات قبلي در خصوص انتقال RBC موجود ر 62 بيمارستان واقع در لندن و جنوب شرق انگلستان از تاريخ آوريل 1997 تا مارس 1998 جمع آوري شد.
نتايج: مجموع 594810 واحد گلبول قرمز بطور موفقيت آميزي تا تخصص هاي كلينيكي مربوطه دنبال يا تعقيب شدند. اين ميزان معادل %19/91 از كل واحدهاي گلبول قرمزي است كه به بيمارستان هاي تحقيقاتي منتقل شد. از كل واحدهاي گلبول قرمز منتل شده، %2/51 مربوط به بخش جراحي، %36 به مديكال %8/12 به تخصص هاي «combined» بود.
اختاميه: اين تحقيق گسترده رشته هاي (تخصص هاي) كلينيكي كه مصرف كننده اصلي RBC بخش خدمات بودند را دقيقاً مشخص كرده است. اين تحقيق درك كلي استفاده از RBC در بيمارستانها را بسط داده است. ضمناً سبب افزايش تحقيقات راه كارهاي آتي در خصوص كاهش انتقال خون آلوژنيك شده است كه در صورت ايجاد كاهش قابل توجه پيش بيني شده در تهيه خون در اينده نزديك بسيار حائز اهميت خواهد بود.


مطالب دیگر:
📚هفته دولت و علت نامگذاری آن و نگاهی به زندگی نامه شهید رجایی و سخنان رهبر به مناسب هفته دولت📚بررسی مدیریت و برنامه ریزی و استراتژی آن📚خاتمیت پیامبر و بررسی دلایل قرآنی و روایی آن و جایگاه امامت📚ورزش تنیس و بررسی تاریخچه و مهارت و قوانین و اصطلاحات آن📚نمای معماری و عناصر پر اهمیت در آن و تاثیر نمای ساختمان در نمای شهری📚معماری دوره قاجار و نگاهی به عوامل دگرگونی آن و معرفی معماران آن دوره📚مدیریت ورزشی و بررسی هدف آن📚یادگیری و بررسی فیزیولوژی و روانشناسی آن📚صنعت چاپ و بررسی تاریخچه و تحولات آن و ورود صنعت چاپ به ایران📚بررسی تاثیرعوامل و انگیزه های فیزیولوژیک دررفتارهای عاطفی و هیجانی📚ورزش اروبیک و روش صحیح و تاثیر آن بر بدن و بررسی نقش تغذیه در اروبیک📚اضطراب و بررسی علائم و علل و انواع و درمان و پیشگیری از آن و نگاهی به اضطراب در کودکان و نوجوانان📚بررسی مشکلات اساسی جوانان در جامعه ایران و راهکارهای مسئولان📚بررسی بیکاری و نرخ و اثرات آن درجامعه ایران همراه با نمونه های آماری📚مراغه و مناطق و آثار گردشگری آن و بررسی معماري بناهاي مراغه📚رايش جوانان به موسيقي غربي ودوري ازموسيقي اصيل ايراني و راه های برقراری ارتباط بین جوانان و موسیقی ا📚جهانی شدن هویت انسان و بررسی تاثیر آن بر فرهنگ ، هویت وادیان و تهاجم فرهنگی📚تاریخچه پیدایش برق و چگونگی تولید الکتریسیته و بررسی مفاهیم و اجزای اصلی آن📚بررسی معماری و جاذبه های شهر میلان و چند شهر دیگر ايتاليا📚بررسی تاثير قرعه كشي درافزايش سپرده گذاري در بانكها و محدودیتهای قانونی آن📚بررسی سراميكها و انواع و ویژگیهای آنها و فن آوري ضد سايش در سطوح سراميكي📚بررسی زيست شناسي ديني و آسيب شناسي در آن📚بررسی سقف كاذب و مزایای آن و استفاده از كارتن پلاستها برای ساخت آن📚بررسی شكاف‌هاي اجتماعي ايران و تاثیر آن در صف بندی های سیاسی و تشکیل سازمانهای سیاسی📚شكافهاي فرهنگي وتمدني در ايران و تاثیر آن در رویدادهای سیاسی