دانلود فایل(اشتباه در حقوق بيع بين الملل انگلستان)

تحقيق اشتباه در حقوق بيع بين الملل انگلستاناشتباه در حقوق بيع بين الملل انگلستان|31012814|biw42042001|
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان اشتباه در حقوق بيع بين الملل انگلستان آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

تحقيق
متشکل از 4صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::
گاه در تجارت يكطرف احتمالاً بدان جهت كه منافع خويش را در معامله به خطا محاسبه كرده يا احياناً بدان سبب كه نمي‌تواند بهاي خريد را تحصيل كند مي‌كوشد با گفتن اينكه در قرارداد اشتباه بوده‌است از مسؤوليتهاي خويش بگريزد . او بدين ترتيب در پي خلاصي از تكاليف قراردادي‌اش است . و نيز ممكن است اشتباهي واقعي وجود داشته‌باشد . براي آنكه اشتباه مؤثر باشد نبايد اشتباهي در مورد قانون باشد زيرا هر طرف مسؤوليت دارد كه قانون را بررسي كند . و نيز اشتباه نمي‌تواند شامل خطاهاي مربوط به قضاوت شود چرا كه اين نيز در مسئوليت طرفينِ مربوط است . ما پنج نوع از اشتباهات را بررسي خواهيم كرد :
اشتباه مشترك ممكن است اشتباهي واقعي در مورد وجود موضوع قرارداد باشد . در دعواي « كاتوريد » عليه « هاستي » محموله روي كشتي قرار داشت و خريدار و فروشنده در حاليكه نمي‌دانستند فرمانده كشتي كالا را به جهت آنكه فاسد شده قبل از معامله به طريق قانوني فروخته‌است ‍؛ قردادي منعقد كرده‌اند . دادگاه حكم داد كه قرارداد بدانجهت كه براي طرفين معلوم نبوده‌ كه موضوع قرارداد هنگام قرارداد آن وجود نداشته باطل است .
اشتباه دوطرفه طرفين ممكن است قراردادي را منعقد كنند كه به نظر برسد توافق معتبري است ولي در واقع قراردادي است كه در آن طرفين در اهداف متداخل هستند . در دعواي « رافلز » عليه « ويكل هوز » فروشنده قراردادي بست كه عدلهاي پنبه را كه روي كشتي « ييرلس » بود و از بمبئي وارد مي‌گشت بفروشد . متأسفانه دو كشتي وجود داشت كه « پيرلس » خوانده مي‌شدند و هر دو تقريباً در يك زمان بمبئي را ترك مي‌كردند.


مطالب دیگر:
تحقیق سيستم هاي اندازه گيريتحقیق سيستم تعليق خودروتحقیق خودروهاي چهار چرخ محرکتحقیق دستگاه تراش و دستگاه فرز و CNCتحقیق دیفرانسیلتحقیق طرح نمونه به منظور طراحي سيستم هاي زيربنايي اطلاعاتي به منظور گردآوري و مشاركت ساخت و توليدتحقیق طراحي كردن سيستم هاي مبتني بر قانون زنجير كردن رو به جلوتحقیق مهدي (عج)تحقیق قران و حقوق انسانيتحقیق اهمیت اخلاقتحقیق آسيب شناسي اجتماعي ( اعتياد)تحقیق معرفي درياي خزرتحقیق دیدنی های اصفهان همراه با راهنما و تصاویرتحقیق زن وفلسفه حجابتحقیق شهر سلطانيه از نظر جغرافياي تاريخيتحقیق موضوعات مهم رشته جغرافیاتحقیق اطلاعات جغرافیایی چند کشورتحقیق شهرستان نيشابور و مهم ترين وقايع تاريخ آنتحقیق ستارخان و باقرخان سردار و سالار ملی ایرانتحقیق زندگی نامه و فعالیت های شیخ فضل الله نوریتحقیق بخارا در ماورالنهرتحقیق تاریخ و فرهنگ ایرانتحقیق اهميت و ارزش علم و دانش از نظرگاه هاى حكما و كتب كهن آسمانىتحقیق تاریخ نگاری در دوره پهلویتحقیق تاریخ تمدن