دانلود فایل(بررسی انگلستان و امنیت و بهداشت و اقامت و شرایط سفر به آن)

بررسی انگلستان و امنیت و بهداشت و اقامت و شرایط سفر به آنبررسی انگلستان و امنیت و بهداشت و اقامت و شرایط سفر به آن|30016177|biw42042001|
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان بررسی انگلستان و امنیت و بهداشت و اقامت و شرایط سفر به آن آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

فرمت فایل: Wordتعداد صفحات: 6

نمايه

مجمع الجزاير انگلستان در شمال غربي اروپا واقع شده و شامل چهار ايالت يا منطقه به نامهاي انگلند، ولز، اسكاتلند و ايرلند شمالي مي باشد و از لحاظ موقعيت جغرافيايي از جنوب به درياي مانش، از شرق و شمال به درياي شمال و از غرب و جنوب غربي به اقيانوس اطلس و ايرلند جنوبي ختم مي شود. اين كشور از طريق كانال و درياي مانش به فرانسه راه دارد.

كل جمعيت اين كشور بيش از 60 ميليون نفر بوده و پايتخت آن لندن با بيش از 7 ميليون نفر، پرجمعيت ترين شهر اين كشور به شمار مي آيد و از ديگر شهرهاي مهم آن بيرمنكام، منچستر، ليورپول، نيوكاسل ،برادفورد ، كارديف و ادينبور مي باشند.

در كنار ساكنان اصلي انگلستان، اقوام و نژادهاي مختلفي از ديگر كشورها بخصوص از مستعمرات سابق اين كشور به اين سرزمين مهاجرت كرده اند . اين مليت ها عبارتند از هندي، پاكستاني، بنگلادشي، آفريقايي و چيني .ايمني و امنيت1 گروههائي در سطح شهر لندن و ديگر شهرهاي پر جمعيت و مراكز جذب گردشگران بويژه مراكز خريد اصلي اين كشور پراكنده بوده و افراد خارجي و جهانگردان را به منظور سرقت پول ، كيف و مدارك مسافرتي هدف قرار مي دهند. لذا هنگام مواجه با افراد مشكوك ( خارجي و گاهي اوقات افرادي كه به فارسي صحبت ميكنند) از جمله افرادي كه به بهانه پرسيدن آدرس ، حل مشكل رواديد، اقامت ، كمك در امر ترجمه و يا با ارائه نوشته و ... به شما مراجعه مينمايند، ضمن داشتن هوشياري و آمادگي بيشتر موكدا توصيه مي شود در حفظ اسناد ، مدارك و پول خود دقت بيشتري نمائيد.ضمنا با توجه به گزارشهاي متعدد ازسرقت پول و جواهرات از اتاق هتل ها ، توصيه مي شود از گذاشتن اشيا قيمتي و پول در داخل اتاق هتل خودداري نمائيد2 مواردي از حمله به خانم هاي محجبه و مسلمان توسط گروههاي نژادپرست و مغرض بخصوص در نتيجه بمب گذاريهاي اخير در لندن و فضاي ضد اسلامي ايجاد شده ،در اين كشور مشاهده شده كه لازم است از سوي هموطنان گرامي مورد توجه قرار گيرد و از تردد در مناطق مشكوك و خلوت به شدت خودداري شود.3 بعضا افرادي به نمايندگي جمهوري اسلامي ايران در لندن مراجعه نموده و اعلام مي دارند توسط افرادي كه خود را ايراني معرفي كرده و در جهت حل مشكل رواديد، اقامت و . . . قصد كمك به آنها را داشته اند، دارائي و مدارك مسافرتي آنان را به سرقت برده اند. گفتني است در هنگام ورود به اين كشور، بعضا در فرودگاه و يا مبادي ورودي و نيز در سطح شهر، افرادي به شما مراجعه كرده و خود را به عنوان هموطن و يا مترجم معرفي مي نمايند، لذا توصيه مي شود در نحوه برخورد با آنان دقت لازم را به عمل آوريد. در صورت بروز مشكل و نياز به راهنمائي هموطنان مي توانند از بخش كنسولي سفارت درخواست مساعدت و همكاري نمايند.مطالب دیگر:
🔗تحقیق در مورد قلب یا دل 🔗تحقیق در مورد كراتين 38 ص 🔗تحقیق در مورد كود فسفاته 19 ص 🔗تحقیق در مورد قوانين ترموديناميک 🔗تحقیق در مورد قالی بافی 146ص 🔗تحقیق در مورد ماشين برداشت پسته 🔗تحقیق در مورد ماشين ابزار 50ص 🔗تحقیق در مورد لبنیات 🔗تحقیق در مورد مبانى انديشه هاى سياسى اهل سنت 28 ص 🔗تحقیق در مورد مبدلهاي حرارتي 60ص 🔗تحقیق در مورد مبدلهاي حرارتي دسته بندي و ساختمان انها 44 ص 🔗تحقیق در مورد مدد کاری 🔗تحقیق در مورد مختصري در احوال وآثار نظامي 117 ص 🔗تحقیق در مورد مدیریت پیشگیرانه جنگ نرم 🔗تحقیق در مورد مطالعه روش سنجی 78 ص 🔗تحقیق در مورد معرفی زيرساخت يک شبکه 🔗تحقیق در مورد معرفي امنيت زيستي بعنوان روشي براي كاهش بيماريهاي عفوني 🔗تحقیق در مورد مفهوم سرمايه اجتماعي 75 ص 🔗تحقیق در مورد مقاله مربوط به نگهداری مواد غذایی 75 ص 🔗تحقیق در مورد مفهوم و ابعاد حجاب در قرآن 57 ص 🔗تحقیق در مورد ملات آماده 🔗تحقیق در مورد منابع اعتباري 🔗تحقیق در مورد منابع بوستاني 🔗تحقیق در مورد مقایسه بانکداری اسلامی در ایران و جهان 🔗تحقیق در مورد موانع فرهنگي ارتقاء شغلي زنان (مديريت دولتي)